Net zoals andere websites maken ook wij gebruik van cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek van onze website voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Bovendien kunnen wij en derde partijen hiermee eventueel advertenties aanpassen aan jouw interesses en kun je informatie delen via social media. Door verder gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord.

Over CAH Infra

 

CAH Infra is een advies- en ingenieursbureau voor de civiele techniek. We bestaan uit een enthousiast team met een brede expertise die klaarstaat om u te adviseren en te ondersteunen bij civieltechnische projecten. Vanuit de diverse achtergronden van onze teamleden is er een brede kennis opgebouwd.

Onze kernwaarden

Communicatie

CAH Infra heeft communicatie hoog in het vaandel staan. Korte lijnen en een transparante werkwijze behoren tot de sterkste punten. Een goede communicatie leidt tot betere resultaten. 

Aandacht

CAH Infra behandelt de projecten met aandacht. Hierbij zijn kwaliteit, flexibiliteit en service erg belangrijk. We nemen de klant mee in het proces en leveren een pragmatisch en uitvoerbaar ontwerp af.

Ondernemend

CAH Infra handelt doelgericht en ontlast de opdrachtgevers. Door het brede netwerk zijn de lijnen naar de verschillende partijen snel uitgezet. Vanuit onze brede vakkennis worden onze klanten geadviseerd. 

Ons team

Ron Hart

Directeur | Projectleider | Directievoerder

 ron@cah-infra.nl

+316 41 83 92 10

Willem Nieuwland

Directeur | Projectleider

willem@cah-infra.nl

+316 83 31 02 60

Marissa van den Berg

Office manager

marissa@cah-infra.nl

015 251 2010

Tycho Straver

Toezichthouder

tycho@cah-infra.nl

+316 39 77 64 49

Elvir Koric

Senior ontwerper

elvir@cah-infra.nl

015 251 2010

Ingeborg Efdée

Ontwerper | Junior werkvoorbereider

ingeborg@cah-infra.nl

015 251 2010

Indah Hooghiemster

Ontwerper

indah@cah-infra.nl

015 251 2010

Sanne Oord

Ontwerper

sanne@cah-infra.nl

015 251 2010

Niels Smit

Ontwerper

niels@cah-infra.nl

015 251 2010

Bart van der Horst

Ontwerper

bart@cah-infra.nl

015 251 2010

Aram Sheikho

Ontwerper

aram@cah-infra.nl

015 251 2010

Morris

Kantoorhond

Website laten maken door Modual | Open cookie voorkeuren